عمل جراحی بینی در اصفهان

جراحی بینی در اصفهان : در سرشت تمامی افراد ، تمایل به زیبایی و زیباترشدن نهادینه شده است ؛ به همین علت ، شاهد هستیم همواره افراد به دنبال انجام روش های متفاوت جهت افزایش زیبایی خود هستند که با پیشرفت روز افزون علم پزشکی ، این امر نیز تحقق یافته است ؛ رینوپلاستی نیز یکی از جراحی های زیبایی صورت ، است که بر روی رفع ایرادات بینی و برقراری تناسب میان آن و دیگر اعضا صورت ، تمرکز می کند و موجب افزایش جذابیت چهره ، می گردد ؛ به همین علت است که جراحی بینی ، طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.

از آنجایی که بینی ، نقش موثری در تنفس و بویایی دارد ، جزء یکی از حیاتی ترین اندام های بدن محسوب می شود ؛ به همین علت ، گفته می شود دریافت نتایج مطلوب از آن ، نیازمند جراح با تجربه و چیره دست می باشد ؛ بنابراین ، انتخاب جراح بینی یکی از مهم ترین اقدامات قبل از آن می باشد که مستلزم دقت بسیار است.

 

جراحی بینی در اصفهان

بهترین جراح بینی اصفهان کیست ؟

دکتر علیرضا مومنی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک صورت ، بهترین جراح بینی اصفهان می باشند ؛ ایشان دارای نمونه کارهای بسیار موفقی در کارنامه کاری خود می باشند.

در صورت تمایل به مشاهده نمونه کارهای دکتر مومنی جراح بینی اصفهان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

جراحی بینی در اصفهان

جراحی زیبایی بینی ، تنها 2 الی 3 ساعت به طول می انجامد ؛ در صورتی که دوران نقاهت آن ، طولانی تر می باشد ؛ بنابراین ، باید ذکر کرد خود بیماران نقش به سزایی در نتایج دریافتی از جراحی بینی ، دارند ؛ آن ها با دقت در رعایت توصیه های پزشک و انجام مراقبت های مورد نیاز ، علاوه بر تسریع در بهبودی ، می توانند از بروز عوارض ناشی از آن نیز جلوگیری کنند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در رابطه با مراقبت های بعد از جراحی بینی ، می توانید به مقاله مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است ؛ رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی نیز به اندازه اقدامات پس از آن ، حائز اهمیت است ؛ بنابراین ، در رعایت آن ها نیز دقت نمایید.

 

 

هزینه عمل بینی چقدر است ؟

از متداول ترین سوالات در زمینه جراحی بینی ، باید به پرسش فوق و نحوه پرداخت هزینه عمل بینی توسط بیمه ، اشاره کنیم ؛ اطلاع از پاسخ پرسش فوق ، نیازمند مراجعه به جراح بینی و قرار گیری تحت معاینه می باشد و اما در رابطه با پرداخت هزینه جراحی بینی توسط بیمه ، باید ذکر کرد ؛ بیمه ، تنها هزینه جراحی های درمانی را تحت پوشش قرار می دهد.