همه چیز درباره جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت : با افزایش سن ، به مرور خاصیت ارتجاعی پوست از بین رفته و در نهایت ، شاهد شل شدگی و افتادگی پوست خواهیم بود که منجر به ، اخمو به نظر رسیدن چهره می گردد ؛ در این مواقع ، با کمک جراحي ليفت صورت ، می توان به رفع افتادگی و همچنین چین و چروک های پوستی پرداخت و جوانی ، زیبایی و شادابی را به چهره بازگرداند.

در طی این عمل جراحی زیبایی ، چربی و همچنین سلول های مرده پوست از بین رفته و بدین ترتیب ، سایر سلول های پوستی به منظور بازسازی ، تحریک شده و در نهایت ، شاهد رفع چین و چروک ها ، بهبود ساختار چهره و همچنین بهبود کیفیت پوست خواهیم بود.

جراحی لیفت صورت چگونه انجام می گیرد ؟

به منظور انجام جراحي ليفت صورت ، پزشک پس از بیهوشی بیمار جهت اعمال اصلاحات مورد نیاز ، با توجه به مشکلات بیمار برش ها را در نواحی ؛ از جمله فک ، قسمت بالایی پیشانی ، پشت گوش و قسمت پایینی چانه ایجاد می کند و سپس ، پوست به سمت عقب کشیده شده و قسمت های اضافی بریده می شوند ؛ پس از اتمام جراحی ، بر روی صورت یک بانداژ قرار داده می شود که پس از گذشت 1 الی 2 روز ، برداشته می شود.

لازم به ذکر است که اکثر برش های مورد نیاز ، درون خط مو ایجاد شده و قابل مشاهده نخواهند بود.

آیا ماندگاری جراحي ليفت صورت دائمی است ؟

از متداول ترین سوالات در رابطه با جراحی لیفت صورت ، باید به پرسش فوق اشاره نماییم ؛ در پاسخ به این پرسش ، لازم به ذکر است که عوامل متعدد بسیاری ؛ از جمله رژیم غذایی ، سبک زندگی ، ژنتیک و غیره بر روی ماندگاری لیفت صورت ، تاثیر گذار هستند ؛ بنابراین ، ماندگاری لیفت صورت در افراد متغیر می باشد ؛ اما در حالت کلی مدت زمان ماندگاری نتایج جراحی لیفت صورت ، طولانی خواهد بود.

بهترین جراح لیفت صورت چه کسی است ؟

دکتر علیرضا مومنی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک صورت ، بهترین جراح لیفت صورت اصفهان بوده و دارای نمونه کارهای موفق بسیاری در این زمینه می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

هزینه لیفت صورت چقدر است ؟

هزینه جراحی لیفت صورت در هر فرد متغیر می باشد ؛ به همین علت ، به تمامی متقاضیان جراحی زیبایی ، توصیه می گردد ؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به پزشک مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.