حاصل شدن بهترین نتایج از جراحی بینی که با دو هدف درمانی و زیبایی صورت می گیرد تا حد بسیار زیادی در گرو انتخاب یک جراح بینی خوب است؛ از همین رو مهم ترین کاری که باید پیش از جراحی بینی انجام دهید انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان یا هر شهری است که در آن سکونت داشته و قصد جراحی بینی در آن شهر را دارید. مراجعه به یک جراح بینی حاذق و ماهر شرط اول دستیابی به نتبجه دلخواه می باشد. بنابراین لازم است زمانی را برای انجام این کار اختصاص دهید و سهل انگارانه راجع به آن تصمیم گیری نکنید. دکتر علیرضا مومنی ، برای ساکنین اصفهان که متقاضی جراحی بینی هستند ، خدمات بی نظیری را ارائه می دهد. هدف اکثر قریب به اتفاق افراد از انجام جراحی ، برطرف کردن مشکلات بینی ، ایجاد تعادل در اجزای صورت و به طور کلی دستیابی به ظاهری زیباتر می باشد. هرچند در این میان هستند افرادی که با اهداف درمانی و رفع مشکلاتی که عملکرد طبیعی بینی شان را با مشکل مواجه کرده اند ( همچون انحراف و پولیپ بینی ) نسبت به انجام این عمل جراحی اقدام می نمایند.

پزشک و جراح بینی باید چه تخصصی داشته باشد ؟

در واقع یک بهترین جراح بینی اصفهان دکتر علیرضا مومنی تمامی تمرکز و حواس خود را بر روی بینی و دیگر اجزا صورت زیبا جو متمرکز می کند و سعی دارد بهترین نوع جراحی را برای افراد ارائه دهد. جراح رینوپلاستی با تمرکز بر آناتومی صورت ، طراحی فرم بینی سفارشی و مناسب با دیگر اجزا صورت بیمار ، با بکارگیری از تکنیک های مناسب و به روز دنیا و کاربردی ، تخصصی است که جراح رینوپلاستی خوب برای رسیدن به یک نتیجه فوق العاده عالی از آن ها بهره ببرد. همچنین باید بدانید که علم پزشکی همواره در حال رشد و ترقی بوده که جراح بینی باید با جدید ترین تکنولوژی ها و تکنیک های جراحی خود را بروز کند ، که این موضوع از جمله تخصص های منحصر به فرد یک جراح خوب بشمار می اید.

مشکلات قابل رفع با بهترین جراح بینی اصفهان

از جمله مشکلات قابل رفع با جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح از آن با نام رینوپلاستی یاد می شود عبارتنداز :

 • قوزدار بودن بینی
 • پهن بودن تیغه بینی
 • بیش از اندازه کوچک یا بزرگ بودن بینی
 • بزرگ، کوچک یا غیرقرینه بودن حفره های بینی
 • پایین بودن نوک یا به اصطلاح عقابی بودن بینی
 • کج بودن ظاهر بینی و مایل بودن آن به یک سمت
 • بیش از اندازه سربالا بودن بینی یا به اصطلاح خوکی بودن بینی و غیره.

بهترین جراح بینی خانم ها در اصفهان

پروسه جراحی زیبایی بینی ، یک فرآیند پیچید ه بوده که نیازمند مهارت و تجربه بالای جراح بینی می باشد. یک جراح حاذق با توجه به اطلاعات کافی که از چهره و ساختار بینی بانوان دارد ، می داند که فرآیند رینوپلاستی در آن ها بسیار ظریف و مینیاتوری خواهد بود. در نتیجه با بکارگیری از بهترین روش های روز دنیا و تشخیص درست پزشک بانوان می توانند به نتیجه ای بی نظیر از جراحی بینی خود دست یابند.

بهترین جراح بینی آقایان در اصفهان

به طور کلی تفاوت بسیار زیادی میان جراحی بینی خانم ها و آقایان وجود ندارد ، اما باید بدانید که تفاوت های آناتومیکی در هر یک از افراد سبب شده است تا اهداف دنبال شده در هر یک از آن ها با دیگری متفاوت باشد. ساختار چهره بانوان بسیار ظریف است ، در صورتی که این ساختار در چهره آقایان جدی تر خواهد بود ، به همین منظور جراحی بینی به روش های فانتزی و نیمه فانتزی همراه با کوچک کردن بیش از حد ساختار بینی و نوک تیز کردن آن نتیجه ای مطلوبی نخواهد داشت. در واقع آقایان کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستند ، تا فرم بینی با ساختار صورت آن ها هماهنگی و هارمونی های لازم را داشته باشد. تنها یک جراح با تجربه می تواند به آقایان در رابطه با بهترین نوع فرم بینی در پروسه رینوپلاستی کمک کند و خالق یک بینی زیبا و متناسب با چهره آقایان باشد.

ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟

افراد زمانی بهترین عملکرد را در انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان دکتر مومنی خواهند داشت که از ویژگی های یک جراح بینی خوب مطلع باشند. از همین رو ما به تعدادی از مهم ترین این ویژگی ها در ذیل اشاره نموده ایم:

 1. مسئولیت پذیر بودن
 2. صبور و با حوصله بودن
 3. داشتن کارنامه کاری موفق
 4. برخورداری از قدرت تصور بالا
 5. داشتن برخورد خوب با مراجعان
 6. برخورداری از مهارت و تجربه زیاد و غیره
 7. آشنایی کامل با اصول ریاضی و زیبایی شناسی
 8. داشتن وجدان کاری بالا : برخورداری از وجدان کاری بالا موجب می شود که جراح فقط به منافع مالی خودش فکر نکرده و رینوپلاستی را تنها در صورتی انجام دهد که مطمئن باشد با نتایج رضایت بخش برای بیمار همراه بوده، ریسک، خطرات و عوارض جبران ناپدیری برای او به دنبال نخواهد داشت.
 9. طی جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی زمان کافی را به منظور اطلاع از توقعات بیمار از این جراحی زیبایی و اطمینان از سلامت جسمی و روحی بیمار صرف نموده و مراقبت هایی که بیمار باید قبل و بعد از جراحی بینی رعایت نماید را به او شرح می دهد.

 

👃🏻 جراحی زیبایی بینی تحت نظر دکتر مومنی در اصفهان 

 

قبل از جراحی بینی چه کنیم ؟

برای اینکه بهترین جراح بینی اصفهان به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد لازم است تا مراحلی که در ذیل آورده ایم را پیش از آن قدم به قدم و با دقت رعایت کرده و انجام دهید.

مطمئن شوید که شرایط جراحی بینی را دارید : بهترین و مناسب ترین افراد برای انجام این جراحی زیبایی کسانی هستند که:

بینی شان واقعاً ایراد داشته باشد : بینی برخی از افراد فاقد هرگونه ایراد و نقص می باشد با این حال اصرار به جراحی بینی خود دارند این افراد معمولاً به اختلال وسواس مبتلا بوده و حتی در صورت جراحی نیز از فرم بینی جدید خود ایراد خواهند گرفت. یادتان باشد که این خود شما هستید که باید برای انجام جراحی بینی تصمیم بگیرید بنابراین اگر از بینی تان رضایت دارید و تنها تحت تاثیر نظر دیگران تصمیم به جراحی بینی گرفته اید توصیه ما به شما این است که دست نگه داشته و بیشتر تامل کنید.

از نظر جسمی سلامت باشند : یکی از شرایط لازم برای انجام این جراحی زیبایی این است که فرد از نظر جسمی در شرایط مطلوبی به سر برده و به بیماری های مزمن همچون لوپوس مبتلا نباشد. از همین رو بهترین جراح بینی اصفهان در جلسه مشاوره ای که پیش از جراحی با بیمار ترتیب خواهد داد از او در رابطه با بیماری هایی که قبلاً به آن ها مبتلا بوده یا هم اکنون به آن ها ابتلا دارد، حساسیت های دارویی و غذایی که دارد و همچنین داروهایی که مصرف کرده و می کند سوال می پرسد که باید به آن ها پاسخ صادقانه ای بدهد. در غیر اینصورت ممکن است طی روند جراحی دچار مشکل شده یا پس از آن با عوارضی جدی مواجه شود.

باردار نباشد : چه بخواهیم چه نخواهیم باید قبول کنیم که مواد بیهوشی ممکن است با خطرات جدی برای جنین و نوزاد همراه باشد. به همین دلیل دکتر علیرضا مومنی ، جراح بینی اصفهان به بیماران باردار خود توصیه می کنند که برای محافظت از سلامت فرزند خود نه تنها عمل جراحی بینی ، بلکه هر جراحی غیر اورژانسی دیگر را به بعد از این دوران موکول نمایند.

افرادی که به مصرف الکل و دخانیات اعتیاد ندارند : اکسیژن خون با مصرف دخانیات و الکل کاهش یافته و میزان تورم و کبودی با مصرف این مواد تشدید می شود. از همین رو پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند که به مدت حداقل 2 ماه قبل و بعد از جراحی از مصرف این مواد اجتناب نمایند.

افرادی که توانایی پرداخت هزینه جراحی را دارند : بیمه هزینه جراحی بینی که شامل دستمزد جراح، هزینه بیمارستان، داروها و آزمایشات می باشد را تقبل نمی کند. از همین رو فرد باید توانایی پرداخت هزینه آن را داشته باشد.

بهترین جراح بینی را انتخاب کنید : در فوق در رابطه با این مورد توضیحات جامعی را خدمت تان ارائه کرده ایم.

نکات مراقبتی قبل از جراحی را رعایت نمایید : برای آگاهی از این نکات می توانید به مقاله اقدامات قبل از جراحی بینی که در سایت دکتر علیرضا مومنی ، بهترین جراح بینی اصفهان قرار دارد مراجعه کنید.

چرا باید در انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی دقت داشته باشیم ؟

پروسه رینوپلاستی شامل اعمال تغییرات در ساختار استخوانی و همچنین بافت بینی آن هم به صورت کاملا گسترده و تهاجمی می باشد. در نتیجه لازم است تا این تغییرات توسط یک فرد حاذق و با تجربه انجام شوند ، جراحی که سابقه انجام هر گونه تکنیک را با وجود بینی های مختلف داشته باشد. روند جراحی دارای پیچیدگی های مختص به خود بوده که در فرم بینی های فانتزی یا عروسکی و حتی نیمه فانتزی دو چندان می شود. چراکه بهترین جراح بینی اصفهان برای اعمال تغییرات با ظرافت بسیار بالا همراه با قوس بسیار زیاد و باریک شدن استخوان و کوچک کردن ساختار کلی بینی و غیره باید اصلاحاتی را انجام دهد که در فرم بینی های طبیعی این موارد به کار گرفته نمی شود و در صورت اعمال آن ها بسیار جزئی و نچرال خواهند بود. توجه داشته باشید که این روش برای تمامی افراد با هر نوع بینی نتایج خوب و مطلوبی را به همراه ندارد ، همچنین هر پزشکی نمی تواند این فرم از بینی را برای زیبا جو خلق کند. تنها یک جراح بینی باتجربه می تواند بدون آن که افراد دچار مشکلات تنفسی شوند فرم عروسکی را برای آن ها خلق کند.

نکته : این فرم از بینی دارای خطرات احتمالی بسیار زیاد می باشد ، ممکن است در جلسات مشاوره پزشک توصیه کند که شما عزیزان کاندیدای مناسبی برای این فرم از بینی ها نیستید ، در این مواقع بهتر است به توصیه های پزشک گوش دهید تا نتیجه عمل بینی در شما عزیزان خوش آیند باشد ، در غیر این صورت ممکن است با مشکلات تنفسی و عدم هماهنگی هارمونی در چهره خود مواجه شوید که امری غیر قابل بازکشت و غیر قابل ترمیم می باشد.

لازم است تا جراح بینی در چه زمینه هایی آگاهی لازم را داشته باشد؟

بهترین جراح بینی اصفهان دکتر علیرضا مومنی باید از پروسه مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل بینی زیبا جو آگاهی کامل را داشته باشد  تا آن ها را در اختیار بیمار قرار دهد. بیمار با داشتن اطلاعات کافی از این دسته مراقبت های بعد از عمل بینی می تواند دوره نقاهت کوتاه ،  بدون عوارض خطرناک و با نتیجه ای کاملا رضایت بخش را داشته باشد که تاثیر فوق العاده ای در روند بهبودی عوارض جانبی دارد. همچنین جراح باید به طور صادقانه تمامی نکات منفی و مثبت را جهت انجام این پروسه زیبایی به بیمار به طور کامل اطلاع دهد ، تا از بروز هرگونه عارضه غیر قابل جبران و نا خوش آیند پیشگیری شود.

👃🏻 جراحی بینی در اصفهان تحت نظر دکتر علیرضا مومنی 

جراح بینی خوب باید چه المان هایی را طی رینوپلاستی در نظر بگیرد ؟

 1. اگر بهترین جراح بینی اصفهان مواردی را که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم ، در نظر داشته باشد می توان آن را به عنوان بهترین جراح گوش و حلق و بینی معرفی کرد ، که زیبا جویان می توانند با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه نمایند و به نتیجه ای عالی از جراحی خود دست یابند.
 2. بهتر است پزشک سلامت بیماران و بهبود عملکرد تنفسی آن ها را طی جراحی بینی در اولویت کاری خود قرار دهد ، در واقع پیش از آن که به موارد زیبایی ظاهری رسیدگی کند.
 3. یک جراح حاذق فرم بینی افراد را متناسب با دیگر بخش های صورت نیز جراحی خواهد کرد و از اعمال تغییرات افراطی با توجه به توصیه های غیر واقع بینانه زیبا جو خودداری می کند.
 4. پزشک باید به نظرات و انتظارات بیماران گوش دهد و در صورت نبودن هیچ گونه اختلالی آن را طی جراحی بر روی ساختار بینی اعمال نماید.
 5. بینی های کوچک ، نشان دهنده زیبایی نمی باشد ، در نتیجه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از کوچک کردن بیش از حد بینی خودداری می کنند ، زیرا اغلب افراد با بینی های فانتزی و نیمه فانتزی دچار مشکلات تنفسی متعددی نیز خواهند شد که بهبود آن ها پس از جراحی در برخی مواقع امکان ناپذیر است.
 6. بسیار ضروری است که جراح  وجدان کاری و اخلاق حرفه ای نیز داشته باشد و در تمامی مراحل آن را فراموش نکند.
 7. پزشک باید در جلسات مشاوره با بیمار خود صادق باشد و تمامی توصیه های لازم را جهت کسب نتایج موفق از عمل زیبایی بینی در اختیار بیماران خود قرار دهد.
 8. قطعا تمامی زیبا جویان سوالاتی را در رابطه با فرایند رینوپلاستی خود خواهند داشت ، که لازم است جراح به تمامی سوالات بیماران خود پاسخ دهد.
 9. یک پزشک خوب باید مسئولیت پذیر باشد و وضعیت و سلامت بیمار خود را بعد از اتمام جراحی در نظر بگیرد و مسئولیت هر گونه اشتباه و خطا به وجود آمده را بر عهده بگیرد.
 10. یک پزشک ماهر باید بتواند اطمینان و رضایت مراجعین خود را به خوبی جلب کند ، تا با خیالی آسوده جراحی خود را به ایشان بسپارند.

باید چه مواردی را در انتخاب جراح رینوپلاستی خوب در نظر گرفت؟

گواهی پزشکی معتبر : یک گواهی پزشکی معتبر نشان دهنده دوره های آموزشی و تحصیلی بوده که پزشک جهت داشتن مهارت کافی و موفقیت آمیز به هنگام جراحی زیبایی سپری کرده است. توجه داشته باشید، داشتن یک مدرک معتبر می تواند از جمله ویژگی های مهم در انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان نیز به شما بی آید.

بورد تخصصی جراح : این مورد در واقع میزان موفقیت دوره رزیدنسی و تست های ویژه برای دریافت تخصص جراحان می باشد که به ان برد تخصصی گفته می شود.

نکته: به طور کلی داشتن برد تخصصی از جمله موارد تضمین کننده مهارت پزشک نمی باشد بنابراین موارد مهم تری را در نظر داشته باشید.

سوء سابقه : هیچ یک از زیبا جویان تمایلی به انجام جراحی توسط پزشکی با داشتن سوء سابقه در کارنامه کاری را ندارند . به همین منظور این مورد را در انتخاب جراح رینوپلاستی خوب در نظر داشته باشید و از آن مطلع شوید.

تخصص و مهارت پزشک : بهترین جراح بینی اصفهان که در یک زمینه مهارت و تخصص کافی را دارند از مهارت و تجربه بالایی برخوردار می باشند، زیرا تجربه کافی را در آن حوزه به دلیل انجام جراحی های بسیار زیاد کسب کرده اند ، بنابراین انتخاب آن ها گزینه بسیار مناسبی است.

جراح بینی گوشتی باید چه مهارت هایی داشته باشد ؟

شاید از خود بپرسید که آیا تنها زمانی باید در انتخاب جراح بینی در اصفهان دقت عمل خود را بالا ببرم که بینی من از نوع گوشتی است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر ؛ زیرا همانطور که در این مقاله نیز گفته شد ، انجام پروسیجر برای انواع بینی پزشک ماهر و حاذقی را می طلبد . تنها نکته در افراد دارای بینی گوشتی این است که پیچیدگی و دشواری در این عمل بیشتر بوده و ریسک احتمال خطا و اشتباه در آن بیشتر از سایر مدل هاست . متاسفانه در گذشته افراد زیادی به دلیل قرارگیری در زیر تیغ جراحی توسط جراح بینی نابلد ، نتیجه مطلوبی را از پروسیجر دریافت نمی کردند ؛ زیرا پزشک تنها با تراش دادن بافت و غضروف بینی ، آن را کوچک می ساخت ؛ اما امروزه نه تنها غضروف بینی را فرم می دهند بلکه در مواردی نیز با پیوند گرافت ها در بینی گوشتی ، به تقویت غضروف ها می پردازند .

علاوه بر این بینی های گوشتی مشخصه های دیگری نیز دارند که جراحی را دشوارتر می سازد که برخی از آن ها شامل نوک پهن بینی ، عدم استحکام و غدد چربی زیاد در این عضو هستند . در نتیجه دست جراح بینی در اصفهان  برای اعمال تغییرات در دامنه گسترده بسته است و پزشک به بیماران توصیه می کند که از انجام عمل به فرم فانتزی و عروسکی بپرهیزند . این افراد می توانند بینی خود را به فرم طبیعی عمل کرده و با ایجاد قوس کم در بینی از نتایج آن لذت زیادی ببرند . در انتها لازم به ذکر است که این توضیحات نباید شما را از انجام پروسجر دلسرد سازد ؛ اما اگر بینی گوشتی دارید ، زمان بیشتری را برای جستجو پزشک مناسب و پرس و جو از دیگر افراد دستور کار خود قرار داده و احتیاط بیشتری به خرج دهید .

چرا انتخاب جراح بینی خوب فرآیندی حساس است؟

مهم ترین قدم شما در پروسه جراحی بینی ، انتخاب جراح بینی خوب و ماهر است. داشتن احساس راحتی با پزشک و بر خورداری از اعتماد بنفس بالا نسبت به قابلیت های جراح در خلق یک بینی با فرمی فوق العاده می تواند از حساسیت های شما در این پروسه زیبایی بکاهد.