دکتر علیرضا مومنی ، متخصص و جراح گوش و حلق و بینی وجراح پلاستیک صورت اصفهان هستند ؛ ایشان تجربه و مهارت بسیاری در جراحی بینی ، در سال های فعالیت شان در این زمینه کسب کرده اند ؛ در کارنامه کاری ایشان ، نمونه کارهای بسیار موفقی ثبت شده است ؛ در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده نمونه کارهای دکتر مومنی جراح بینی اصفهان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

جراح بینی اصفهان

 

لازم به ذکر است ؛ ایشان در زمینه های دیگر ؛ از جمله جراحی زیبایی پلک ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی آندوسکوپی سینوس ، جراحی لیفت صورت  ، تزریق چربی ، پروتز چانه و غیره نیز فعالیت می کنند.

درباره اهمیت انتخاب جراح بینی

یکی از تاثیرگذارترین عوامل در نتایج دریافتی از عمل بینی ، جراح بینی است.

جراح بینی ؛ با نتیجه دریافتی از عمل بینی ، ارتباط مستقیم دارد ؛ هر چه ایشان در کار خود باتجربه تر بوده ، امکان دریافت نتایج مطلوب از جراحی بینی ، افزایش می یابد و علاوه بر آن ، احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از آن نیز کاهش می یابد ؛ به همین علت ، همواره به متقاضیان جراحی زیبایی توصیه می شود ، به دنبال بهترین جراح بینی بوده و به هیچ عنوان در این باره سهل انگاری نکنند.

البته شایان ذکر است ؛ موارد بسیار دیگری ؛ از جمله رعایت نکات و دستورالعمل های توصیه شده توسط پزشک و غیره نیز بر روی نتایج دریافتی و همچنین جلوگیری از بروز خطرات ناشی از جراحی بینی ، تاثیر گذار بوده و همانند انتخاب جراح بینی از اهمیت به سزایی برخورداراند ؛ بنابراین ، در رعایت این موارد نیز دقت نمایید.

 

 

چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان

  • در ابتدا ؛ جهت آشنایی با جراحان بینی می توانید در گوگل ، جستجو کرده یا از دوستان و آشنایان خود در این باره بپرسید.
  • با مراجعه به سایت و همچنین صفحه اینستاگرام جراحان بینی ، علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن ها ، می توانید نمونه کارهای شان را نیز مشاهده کنید.
  • مراجعه به مطب جراح بینی مورد نظر ، شرکت در جلسه مشاوره با ایشان و همچنین صحبت با سایر مراجعه کنندگان در رابطه با میزان رضایت شان ، می تواند کمک بسیاری به شما در انتخاب جراح بینی کند.
  • شما باید در جلسه مشاوره ، انتظارت و توقعات خود از جراحی بینی را بیان کرده و نظر پزشک را در این باره جویا شوید ؛ این مسئله نیز می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد.

هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

در جلسه مشاوره با پزشک ؛ پس از انجام معاینات و بررسی پارامترهای مورد نیاز ، هزینه نهایی جراحی بینی در هر فرد مشخص می گردد ؛ بنابراین ، اطلاع از این مسئله ، مستلزم مراجعه به جراح زیبایی بینی می باشد.